Kategorie

Informacja

Nazywam się Jakub Budzianowski i jestem założycielem firmy EPART – stosunkowo młodej firmy, powstałej na bazie mojego kilkuletniego doświadczenia w pracy jako doradcy handlowego w branży rolniczej. Praca doradcy skupiała się głównie na wyszukiwaniu, identyfikacji i realizacji zamówień na części zamienne do maszyn rolniczych. Przez klika lat zgromadziłem wiedzę i doświadczenie niezbędne do fachowej obsługi zarówno dużych jaki i małych gospodarstw rolnych. Obsługuję także firmy z branży rolniczej oraz warsztaty naprawcze a zasięg działalności obejmuje teren całego kraju oraz zagranicę.

Realizuję zamówienia na bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment. Dostarczam części zamienne do wszystkich rodzajów maszyn rolniczych takich jak; ciągniki rolniczekombajny zbożowesieczkarnie poloweprasy rolujące i kostkującemaszyny uprawowesiewniki, opryskiwaczemaszyny do zbioru zielonekmaszyny transportowe


Firma EPART oferuje w pierwszej kolejności oryginalne części zamienne. Dostarczam także wysokiej jakości produkty alternatywne oraz zamienniki marki Premium oraz części stosowane na „pierwszy montaż”.

Współpracuję z czołowymi producentami maszyn rolniczych, dealerami i hurtowniami części zamiennych w kraju jaki i za granicą. Dzięki temu moja firma stała się wszechstronnym dystrybutorem części zamiennych do takich marek jak:

John Deere, Claas, Case, New Holland, McCormick, Kverneland, Accord, Rau, Taarup, Vicon, Deutz-Fahr, Pottinger, Krone, Sampo, Mengele, JCB, JF-Stoll, Massey Ferguson, Fendt, Welger, Lely, Kuhn, Rauch, Kemper, Amazone, Walterscheid, Bondioli & Pavesi, ZF, Valtra oraz innych.

Prowadzę sprzedaż w sklepie oraz sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju oraz do większości krajów europejskich. Wszystkie przesyłki realizujemy za pomocą firm kurierskich głównie DPD.

Nie stosuję sztywnych cen na części zamienne. Ceny uzależnione są od takich czynników jak; termin dostawy, kod rabatowy przypisany do każdej części, kurs waluty czy ilość zamawianych pozycji. Większość cen jest ustalana indywidualnie z klientem po konsultacji i ustaleniu warunków realizacji zamówienia.


NIE ZNALAZŁEŚ POTRZEBNEJ CZĘŚCI, ZADZWOŃ 698145380!